Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
CO HULTÉN
1916-2015
Monumentet
Signerad och daterad CO Hultén -56. Gouache på papper, 46 x 62 cm.
420
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här