CO Hultén, Monumentet

CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet
CO Hultén, Monumentet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

CO HULTÉN
1916-2015
Monumentet
Signerad och daterad CO Hultén -56. Gouache på papper, 46 x 62 cm.

420

2021-05-25