Christo, Orange Store Front Project 1964 - 91
Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
CHRISTO
USA 1935-2020
Orange Store Front Project 1964 - 91
Signerad Christo och numrerad 67/100. Collage och handkolorerad litografi på Arches papper. Pappersstorlek 70 x 78,7 cm.
PROVENIENS
Leif Holmer Gallery, Nässjö
513
2021-05-25