Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
CINDY SHERMAN
USA, född 1954
Untitled (film still)
Signerad och daterad a tergo Cindy Sherman 1978/93, ed. 109/125. Gelatinsilverfotografi, bildmått 30 x 22,5 cm.
512
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här