David Patton, "Halofication (for old number 103)"
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000-5 000 SEK
DAVID PATTON
USA, född 1971
"Halofication (for old number 103)"
Signerad och daterad a tergo David Z Patton, Berlin 1999. Blandteknik, 33 x 33 cm.
PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund
UTSTÄLLD
Utställningen "Skugga och ljus", Stockholm Art Fair, 1999
517
2021-05-25