Denise Grünstein, Déjà vu

Denise Grünstein, Déjà vu
Denise Grünstein, Déjà vu
Denise Grünstein, Déjà vu
Denise Grünstein, Déjà vu
Denise Grünstein, Déjà vu
Denise Grünstein, Déjà vu
Denise Grünstein, Déjà vu
Denise Grünstein, Déjà vu
Denise Grünstein, Déjà vu
Denise Grünstein, Déjà vu

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

DENISE GRÜNSTEIN
född 1950
Déjà vu, 2014
Signerad och daterad a tergo Denise Grünstein 2015. Ed. 3/3. C-print, 80 x 100 cm.

PROVENIENS
Galleri Charlotte Lund

465

2021-05-25