Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
DENISE GRÜNSTEIN
född 1950
Déjà vu, 2014
Signerad och daterad a tergo Denise Grünstein 2015. Ed. 3/3. C-print, 80 x 100 cm.
PROVENIENS
Galleri Charlotte Lund
465
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här