Einar Jolin, Orientaliskt stilleben med äppelblom
Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
EINAR JOLIN
1890-1976
Orientaliskt stilleben med äppelblom, lama, skål och scroll
Signerad och daterad Jolin 1950. Olja på duk, 55 x 46 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
324
2021-05-25