Ernst Billgren,Kvinnor vid skrin
Klubbat för:
230000 SEK
Utropspris
250 000-280 000 SEK
ERNST BILLGREN
född 1957
Kvinnor vid skrin 2018
Monogramsignerad EB, olja på pannå, 85 x 120cm.
PROVENIENS
Galerie Leger
UTSTÄLLD
"Förlorade platser" sept/okt 2020, Galerie Leger, Malmö - för Fine Art, Moderna 2021.
459
2021-05-25