Esaias Thorén, Stilleben med blombukett

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

ESAIAS THORÉN
1901-1981
Stilleben med blombukett
Signerad och daterad E. Thorén 1949. Olja på pannå, 24 x 33 cm.

367

2021-05-25