Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
120 000-150 000 SEK
EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Rhenvinsglaset
Signerad och daterad a tergo Evert Lundquist 1976. Olja på duk, 99 x 89 cm.
411
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här