Ewald Dahlskog, golvvas, Bo Fajans

Klubbat för:

4200 SEK

Utropspris

5 000-6 000 SEK

EWALD DAHLSKOG, golvvas, Bo Fajans 1940-tal, godronnerad dekor, glaserad i grönt, signerad 1703, höjd 37,5 cm, obetydliga glasyrmistor

309

2021-05-25