Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Frihetsgudinnan
Signerad Arman och numrerad 47/80. Bemålat järn, höjd 65 cm.
521
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här