Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
GERTRUD LÖNEGREN, vas, Rörstrand 1940-tal, stengods, dekor av vertikala ränder, glaserad i brunt och vitt, stämpelmärkt RÖRSTRAND SWEDEN LÖNEGREN L63 HANDDREJAD, höjd 26,5 cm, krackelyr
288
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här