Klubbat för:
Osåld
Utropspris
120 000-130 000 SEK
GÖSTA ADRIAN-NILSSON
1884-1965
Indianstrid 1918
Signerad och daterad GAN. Gouache och tusch på papper,18 x 15 cm.
345
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här