Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 000-160 000 SEK
GÖSTA ADRIAN-NILSSON
1884-1965
Livsfarlig 1922
Signerad och daterad GAN 1922. Akvarell och collage, 31 x 17,5 cm.
UTSTÄLLNINGAR
Prins Eugen Waldemarssudde
374
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här