Gösta Adrian-Nilsson, Livsfarlig

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 000-160 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON
1884-1965
Livsfarlig 1922
Signerad och daterad GAN 1922. Akvarell och collage, 31 x 17,5 cm.

UTSTÄLLNINGAR
Prins Eugen Waldemarssudde

374

2021-05-25