Greta Gerell, Ovädersstämning i Paris
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
GRETA GERELL
1898-1982
Ovädersstämning i Paris
Signerad och daterad Gerell Paris 33. Olja på duk, 33,5 x 41,5 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
380
2021-05-25