Greta Gerell, Pojkar med sombreros

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

GRETA GERELL
1898-1982
Pojkar med sombreros
Signerad Gerell. Olja på duk, 73,5 x 60 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

377

2021-05-25