Greta Gerell, Pojkar med sombreros
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
GRETA GERELL
1898-1982
Pojkar med sombreros
Signerad Gerell. Olja på duk, 73,5 x 60 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
377
2021-05-25