Klubbat för:
3000 SEK
Utropspris
4 000-5 000 SEK
GUNNAR NYLUND, vas, Rörstrand 1940-tal, unik, stengods, spräcklig glasyr i grönt, signerad RÖRSTRAND NYLUND UNIK V, höjd 21,5 cm
291
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här