Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
HANS BERGSTRÖM, takarmatur, Ateljé Lyktan, Sverige 1940-tal, vitlackerad metallstomme, mässingsdekor av löv, kupa i opalinglas, höjd 44, diameter 54 cm, kupan med nagg under fästet, mindre slitage
62
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här