Hildegard Zoir, Flicka med röd blomsterbukett
Klubbat för:
11000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
HILDEGARD ZOIR
1876-1935
Flicka med röd blomsterbukett
Signerad och daterad Hildegard Zoir 1919. Olja på duk, 50 x 60 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
358
2021-05-25