Humidor sterlingsilver Atelier Borgila
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ERIK FLEMING, humidor, silver, Atelier Borgila, Stockholm 1928, även stämplad EF, cylindrisk, fyra fötter, lock i fem etager och fasetterad knopp, två fällbara hänklar, träinredning, höjd 19,5 cm, vikt 1075 g
PROVENIENS
Dr Johan Liljenbergs borgilasamling
189
2021-05-25