Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
IB KOFOED LARSEN, sideboard, AB Seffle Möbelfabrik 1960-tal, jakaranda, tre dörrpar, bakomliggande hyllplan, höjd 76, 240 x 45 cm, smärre slitage och skador, senare bakstycke
107
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här