Isaac Grünewald, Den röda teburken
Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Den röda teburken
Signerad Grünewald. Olja på pannå, 50 x 61,5 cm.
Utförd 1939.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
351
2021-05-25