Klubbat för:
11200 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM
född 1937
utan titel
Signerad och daterad 1986. Olja på duk uppklistrad på trä. 42 x 22 cm
455
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här