Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JAN SVENUNGSSON
född 1961
Land
Signerad och daterad på baksidan Svenungsson 1988. Olja på duk, 195 x 300 cm.
Signed and dated verso. Oil on canvas.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
470
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här