Jan Svenungsson, Test 103
Klubbat för:
3000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
JAN SVENUNGSSON
född 1961
Test 103
Signerad, daterad och betitlad a tergo "Test 103" Svenungsson Berlin -96. Olja på duk, 40,5 x 30 cm.
PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund
UTSTÄLLD
Utställningen "Skugga och ljus", Stockholm Art Fair, 1999
479
2021-05-25