Jan Svenungsson, Test 103

Jan Svenungsson, Test 103
Jan Svenungsson, Test 103
Jan Svenungsson, Test 103
Jan Svenungsson, Test 103
Jan Svenungsson, Test 103
Jan Svenungsson, Test 103
Jan Svenungsson, Test 103
Jan Svenungsson, Test 103

Klubbat för:

3000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

JAN SVENUNGSSON
född 1961
Test 103
Signerad, daterad och betitlad a tergo "Test 103" Svenungsson Berlin -96. Olja på duk, 40,5 x 30 cm.

PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund

UTSTÄLLD
Utställningen "Skugga och ljus", Stockholm Art Fair, 1999

479

2021-05-25