Jim Dine, Düsseldorf
Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
JIM DINE (USA)
Född 1935
Düsseldorf
Från serien"Hearts from Nikolaistrasse"
Signerad och daterad Jim Dine 2009. Ed. 3/17. Inkjet och photetsning med handkolorering, 110 x 81,3 cm.
PROVENIENS
Wetterling Gallery, Stockholm
531
2021-05-25