Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
JIM DINE
född 1935
Self portrait, The Landscape
Färglitografi, 1969, signerad och numrerad Jim Dine 61/75.
135 x 96 cm
Colour lithograph, 1969, signed and numbered. In good condition.
534
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här