Jules Schyl, Motiv från Tunis
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
JULES SCHYL
1893-1977
Motiv från Tunis
Signerad Schyl. Olja på duk, 55 x 46 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
375
2021-05-25