Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
KARL LINDEBERG, vas, Kosta 1910-tal, överfång i grönt, etsad dekor av liljekonvaljer mot matterad fond, signerad Kosta K Lindeberg 102, höjd 16 cm, smärre invändiga repor
244
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här