Klubbat för:
6000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
KARMSTOL, Danmark 1940-tal, stomme av bok med svärtade fotavslutningar, klädd i grönt läder med pärlspikning, höjd 83, sitthöjd 46 cm, slitage
66
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här