Kjell Engman, skulptur, Kosta 1991
Klubbat för:
5000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
KJELL ENGMAN, skulptur, Kosta Boda 1991, unik, blå och klar glasmassa, blästrad dekor av riddare till häst och blyertspennor, signerad 1252189179 KOSTA BODA K. ENGMAN UNIQUE, höjd 34 cm, obetydliga repor undertill
268
2021-05-25