Kurt Östervig, bord, Jason

Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason
Kurt Östervig, bord, Jason

Klubbat för:

6000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

KURT ÖSTERVIG, bord, Jason, Ringsted, Danmark 1950-60-tal, teak, rund skiva, märkt DANISH FURNITUREMAKERS CONTROL och N 178, höjd 52, diameter 109 cm, obetydligt slitage

110

2021-05-25