Klubbat för:
6000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
KURT ÖSTERVIG, bord, Jason, Ringsted, Danmark 1950-60-tal, teak, rund skiva, märkt DANISH FURNITUREMAKERS CONTROL och N 178, höjd 52, diameter 109 cm, obetydligt slitage
110
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här