Lars Lerin, Landskap
Klubbat för:
150000 SEK
Utropspris
150 000-175 000 SEK
LARS LERIN
född 1954
Landskap
Signerad och daterad Lars Lerin 90. Akvarell på papper, 104 x 74 cm
PROVENIENS
I nuvarande familjs ägo sedan 1994
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
431
2021-05-25