Lars Lerin, Landskap i grönt
Klubbat för:
180000 SEK
Utropspris
175 000-200 000 SEK
LARS LERIN
född 1954
Landskap i grönt
Signerad Lars Lerin. Akvarell på papper, 74 x 104 cm
Utförd 1990
PROVENIENS
I nuvarande familjs ägo sedan 1994
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
427
2021-05-25