Lars Lerin, Sjöhus Lofoten
Klubbat för:
240000 SEK
Utropspris
200 000-225 000 SEK
LARS LERIN
född 1954
Sjöhus Lofoten
Signerad och daterad Lars Lerin. Ballstad aug 94. Akvarell på papper, 102 x 152 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
446
2021-05-25