Matta, Sverige 1950-tal, rölakan

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

MATTA, Sverige 1950-/60-tal, rölakan, senapsgul med brun bård, 300 x 198 cm, saknar fransar, smärre lagning

156

2021-05-25