Klubbat för:
13000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
MATTA, Sverige 1950-/60-tal, rölakan, senapsgul med brun bård, 300 x 198 cm, saknar fransar, smärre lagning
156
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här