Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
META ISAEUS-BERLIN
född 1963
Labbet
Signerad och daterad à tergo Meta Isaeus-Berlin M.I.B 2009. Olja på duk, ca 132x157 cm.
Från utställning "Reminiscenser" på Galleri Andersson/Sandström, Stockholm
437
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här