Meta Isaeus-Berlin oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

META ISAEUS-BERLIN
född 1963
Labbet
Signerad och daterad à tergo Meta Isaeus-Berlin M.I.B 2009. Olja på duk, ca 132x157 cm.

Från utställning "Reminiscenser" på Galleri Andersson/Sandström, Stockholm

437

2021-05-25