Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
Michael Joseph
England 1941-
The Beggars Banquet (Rollig Stones)
Signerad och numrerad Michael Joseph 20/30, London 1968, pigmentprint, bladstorlek 61 x 73 cm.
525
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här