Klubbat för:
2000 SEK
Utropspris
3 000-4 000 SEK
MIKAEL FAGERLUND
född 1955
Utan titel
Signerad och daterad MF -07. Väggobjekt, målade prickar i olika färger på akrylglas, 23,5 x 6,5 x 5,2 cm.
PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund
481
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här