Mikael Fagerlund, Utan titel

Mikael Fagerlund, Utan titel
Mikael Fagerlund, Utan titel
Mikael Fagerlund, Utan titel
Mikael Fagerlund, Utan titel
Mikael Fagerlund, Utan titel
Mikael Fagerlund, Utan titel

Klubbat för:

2000 SEK

Utropspris

3 000-4 000 SEK

MIKAEL FAGERLUND
född 1955
Utan titel
Signerad och daterad MF -07. Väggobjekt, målade prickar i olika färger på akrylglas, 23,5 x 6,5 x 5,2 cm.

PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund

481

2021-05-25