Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
50 000-70 000 SEK
NAN GOLDIN
USA, Född 1953
Bruce on the Bowery NYC
Signerad a tergo Nan Goldin 3/15. Cibachrom, 74 x 74 cm.
PROVENIENS
Galleri Nordenhake
526
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här