Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
OLLE NYMAN
1909-1999
Målarinnan
Signerad O Nyman. Olja på masonit, 105 x 75 cm.
UTSTÄLLD
Alf Holms Samling, Liljevalchs Konsthall 2010, utställningsnumer 51
399
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här