Oskar Johansson, 10 delar, Hästveda

Klubbat för:

4000 SEK

Utropspris

5 000-6 000 SEK

OSKAR JOHANSSON, askar med lock, 6 st. och skålar, 4 st., Hästveda, 1950-60-tal, svarvade, höjd 25 - 35 cm, mindre nagg

129

2021-05-25