Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
OTTO SCHULZ, tillskrivet, skåp, Boet 1930-tal, klädd i brunt läder med pärlspikning, benställning i mahogny, invändig med utdragbara lådor, höjd 110, 130 x 48 cm, slitage, fläckar
47
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här