Otto Schulz, satsbord, 3 delar, Boet, Göteborg
Klubbat för:
13000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
OTTO SCHULZ, satsbord, 3 delar, Boet, Göteborg 1930-talets slut, Swedish Modern, benställning i alm, skivorna med mosaik så kallad Bosaik, märkta undertill 2147, höjd 46-53, skivornas storlek 31 x 34 - 36 x 49 cm, slitage, mindre skador
50
2021-05-25