Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
PALLAR, 1 par, Sverige 1940-tal, Swedish Modern, stomme av bonad björk, klädda i rosa sammet, höjd 46, 53 x 31 cm, benen med slitage
56
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här