Ragnar Sandberg, Badande
Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Badande
Signerad och daterad RS -32. Olja på pannå av papp, 23 x 28 cm
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna, våren 2004, katalognr 682
Privat svensk samling
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
398
2021-05-25