Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
ROBERT RAUSCHENBERG
1925-2008
Bicycle
Signerad och daterad RAUSCHENBERG 96, ed. 163/175. Färglitografi, 51 x 38 cm.
PROVENIENS
Leif Holmer Gallery
538
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här