Rölakanmatta, Sverige 1960/70-tal

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

MATTA, rölakan, Sverige 1960-70-tal, geometrisk dekor i gröna toner med blått inslag, signerad B, 252 x 160 cm, saknar fransar, renoverad

170

2021-05-25