Rolf Hanson, Monotyp VI
Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ROLF HANSON
född 1953
Monotyp VI
Signerad och daterad Rolf Hanson -93. Bemålad monotyp, 112 x 96 cm.
UTSTÄLLD
Rolf Hanson - Monotyper, Jönköpings Läns Museum, 16 okt. - 28 nov. 1993 (avbildad på affischen)
Signerad och daterad affisch från utställningen medföljer
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
447
2021-05-25