Rolf Hanson, Utan titel, olja på papper

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ROLF HANSON
född 1953
Utan titel
Signerad och daterad -92. Olja på papper, 125 x 100 cm.

486

2021-05-25