Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ROLF HANSON
född 1953
Utan titel
Signerad och daterad -92. Olja på papper, 125 x 100 cm.
486
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här